Відбулося засідання 27 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання (ФОТО)

Дата: 09.11.2022 10:41

Сьогодні, 9 листопада, відбулося засідання 27 сесії восьмого скликання Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 41 питання, серед яких 1 додаткове.

Засідання розпочалося з вшанування захисників і захисниць України, які загинули боронячи нашу свободу та незалежність, та мирного населення, яке померло від рук російських загарбників, та вшанування пам’яті військовослужбовців 94 прикордонного загону, котрі загинули під час виконання завдань із відсічі збройної агресії російської федерації Димченка Андрія Ігоровича та Марандича Дмитра Миколайовича, хвилиною мовчання.

Місцеві обранці внесли зміни до бюджету територіальної громади на 2022 рік і ряду Програм: підтримки військової частини Т0300 та підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в 94 прикордонному загоні; створення та накопичення матеріального резерву Чопської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки; розвитку освіти Чопської міської територіальної громади на 2017-2022 роки; благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; „Турбота” на  2021 – 2022 роки; управління об’єктами комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2020-2022 роки та на 2023-2025 роки; соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Також затверджено низку програм, дія яких завершується цього року: оповіщення Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; розвитку освіти та фізичної культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки; відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій мешканців Чопської міської територіальної громади на приміському сполученні загального користування залізничним транспортом на 2023  рік; надання інших пільг окремим категоріям мешканців Чопської міської територіальної громади на 2023 рік; «Турбота» на  2023 – 2024 роки  та Положення про надання одноразової адресної  матеріальної допомоги  мешканцям Чопської  міської територіальної громади за зверненням через Управління Центр надання адміністративних послуг; з встановлення та облаштування дитячих майданчиків на прибудинкових та інших територіях Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; інвентаризації та   державної    реєстрації    об’єктів   права комунальної  власності Чопської  міської територіальної громади на 2023 –2025 роки.

Також внесено зміни до  структури  Чопської міської ради та до штатного розпису закладу дошкільної освіти «Казка» м. Чоп, до плану підготовки проектів регуляторних актів в сфері господарської діяльності на 2022 рік, до рішення міської ради щодо здійснення організаційних заходів щодо тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади, надано дозвіл на  встановлення системи охоронної сигналізації у закладах освіти Чопської міської територіальної громади.

Крім того, затверджено Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що перебуває у комунальній власності Чопської міської територіальної громади, фінансові плани КНП «Чопська міська лікарня» і КНП «Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік, збільшено розмір статутного капіталу Комунальних підприємств «Водоканал Чоп» і «Чистий Чоп». А також підтримано звернення депутатів Закарпатської обласної ради щодо присвоєння звання  Героя  України (посмертно) КУЦИНУ Олегу Івановичу  – командиру Окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї механізованої бригади Збройних сил України.

Наостанок надано пільгу зі сплати земельного податку на 2023 рік і прийнято 10 рішень щодо земельних питань.