До уваги захисників і захисниць України з числа мешканців Чопської міської територіальної громади

Дата: 16.11.2022 12:41

Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради доводить до  відома інформацію про те, що  відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно комплексної цільової програми  "Турбота" на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням 53-ої сесії 7 скл. Чопської міської ради від 03.09.2020 №15 (зі змінами) є можливість надати одноразову адресну матеріальну допомогу пораненим та травмованим ( або одному з членів їх сімей) військовослужбовцям, які зареєстровані на території Чопської територіальної громади) під час безпосередньої участі у бойових діях, що ведуться на території України з 24.02.2022 року, за рахунок коштів із місцевого  бюджету, в розмірі 20000, 00  (двадцяти  тисяч) грн.
Для цього, необхідно звернутися до Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради, за адресою:
м. Чоп, вул. Головна, 43.
Перелік необхідних документів:
1. Заява на ім'я міського голови
2.  Копія паспорта, /ІD-картки та довідки про реєстрацію місця проживання особи.
3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
4. Копія довідки в/ч , виданої та скріпленої печаткою уповноважених органів, зокрема Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, що підтверджує участь у бойових діях, що ведуться на території України з 24.02.2022 р.,  тощо.
5. Копії медичних документів, які підтверджують поранення ( травму, ушкодження), отримане під час бойових дій, що ведуться на території України, з 24.02.2022 р.
6. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО) в Управлінні праці та соціального захисту населення Чопської міської ради, з фактичним місцем проживання на території Чопської міської територіальної громади.
7. Номер особового рахунку в банківській установі, ( рахунок заявника в Чопському відділенні Ощадбанку, Приватбанку або поштове відділення).