Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 17.11.2022 14:38

Сьогодні, 17 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 39 питання, серед яких 1 додаткове.

Присутні заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Чопської міської територіальної громади за січень – вересень 2022 року та про роботу Відділу земельних відносин за 9 місяців  2022 року. Також було схвалено Програму мобілізаційної підготовки Чопської  міської  територіальної громади на 2023 рік та Програму профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік.

На засіданні було покладено обов’язки з вчинення нотаріальних дій, виключено квартиру з числа службових, надано дозвіл на приватизацію квартири, на визначення прізвища, імені, по батькові дитини та на здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

Члени виконавчого комітету затвердили Положення щодо  оформлення  свідоцтва про право власності на житло та розпорядження міського голови про початок опалювального сезону.

У різному міський голова запросив присутніх долучитися до відкриття оновленого пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій” із нагоди вшанування загиблих Героїв нашої громади, які віддали своє життя за незалежність України у війні з російським агресором із 2014 року.