У Чопі відкрили оновлений пам’ятний знак “Вшанування учасників бойових дій”

Дата: 17.11.2022 16:26

Сьогодні, 17 листопада, відбулося відкриття оновленого пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій” із нагоди вшанування загиблих Героїв нашої громади, які віддали своє життя за незалежність України у війні з російським агресором із 2014 року.

На заході були присутні близькі та рідні Воїнів, представники міської ради, військовослужбовці, священнослужитель, почесні громадяни міста Чоп і всі небайдужі мешканці громади.

На честь наших Героїв хорова група хору ветеранів та вокальний ансамбль «Талісман» виконали пісні «Порвалася остання струна» і «Пам’ятай країно»

Із словами вдячності та скорботи виступили мешканка Чопа Марія Іваньо та військовослужбовець Євгеній Мартинов.

Присутні вшанували світлу пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання та покладанням квітів до «Книг пам’яті», а отець Василь провів молебень.

«Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. Цей пам’ятний знак, щодня зустрічатиме  і проводжатиме перехожих, нагадуватиме  кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. І так хочеться щоб сторінки книги пам'яті більше не поповнювалися іменами загиблих героїв».