Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Дата: 25.11.2022 10:37

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", під умовною назвою "Бузкова стрічка", яка охоплює наступні важливі дати:
- 25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
- 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
- 2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством
- 3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
- 5 грудня - Міжнародний День волонтера
- 6 грудня  - Вшанування пам'яті студенток, розстріляних в Монреалі
- 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією
- 10 грудня - Міжнародний день прав людини

Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради спільно із Чопським міським Центром соціальних служб та Службою у справах дітей Чопської міської ради розроблено план заходів, які будуть проводитися за сприяння закладів загальної освіти Чопської міської територіальної громади. Таким чином, заплановано бесіди про проблему домашнього насильства, насильства за ознакою статі та булінгу з учнями ЗЗСО,  проведення круглого столу на базі Міського центру соціальних служб Чопської міської ради з надавачами соціальних послуг на тему "Гендерно зумовлене насильство. Як надати підтримку".
Також в рамках заходу висвітлення статті на сайті міської ради на тему: "Домашнє насильство: що робити постраждалій особі?",  розповсюдження інформаційних матеріалів, буклетів, іншої рекламної продукції на дану тематику.

Метою акції є привернення уваги суспільства, зокрема молоді, до даних проблем, попередження про їх наслідки, відповідальність за вчинення насильства, інформування про права в разі, якщо людина стала жертвою насилля, а також, де знайти допомогу в разі потреби.