У Чопі попрощалися із загиблим на війні Героєм – Олександром Олійником

Дата: 26.11.2022 13:56

Сьогодні, 26 листопада, у Чопі віддали шану та попрощалися із загиблим на війні Героєм – 37-річним Олександром Олійником.

Народився Олександр Володимирович Олійник 17 вересня 1985 року у м. Лисичанську Луганської області. У 2000 році закінчив школу та вступив до хімічного технікуму, який закінчив у 2003 році. Після чого пішов працювати і заочно навчався у Луганському університеті.

У 2017 році Олександр навчався у Національній поліцейській академії, а потім працював у поліції. У 2019 році пішов служити до Збройних сил України. 9 березня 2022 року, виконуючи бойове завдання по захисту м. Ізюм, Олександр загинув.

У Героя залишилися дружина та доньки, батьки та брат.

У будинку ритуальних послуг відбувся Чин похорону, на який прийшли рідні та близькі захисника, керівництво міста, військові, мешканці громади. Поховали Олександра Олійника на міському кладовищі.

Світла пам'ять Воїну, який віддав життя за Україну, за її свободу!