Оголошення про засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення

Дата: 28.11.2022 10:30

У вівторок, 6 грудня, о 14.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до цільової комплексної  Програми „Турбота” на  2021 – 2022 роки.
2. Про внесення змін до цільової комплексної  Програми „Турбота” на  2023 – 2024 роки.
3. Про внесення змін до штатного розпису Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 Чопської міської ради та затвердження їх у новій редакції.
4. Про  передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету та затвердження Договору про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на надання соціальних послуг громадянам Чопської міської територіальної громади на 2023 рік.
5. Про бюджет Чопської міської територіальної громади  на 2023 рік.
6. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг  Чопської міської ради.
7. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Чопської міської територіальної громади на 2017-2022 роки.
8.  Різне.