Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Чопської міської ради Закарпатської області регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою» території Чопської міської територіальної громади

Дата: 28.11.2022 12:50

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-4 та з урахуванням методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту».

Проект рішення Чопської міської ради «Про затвердження « Правил благоустрою на території  Чопської  міської  територіальної громади»». та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти»/Проекти, режим доступу за посиланням

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є забезпечення благоустрою території в населених пунктах Чопської міської територіальної громади, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності громади.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один календарний місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до відділу комунального господарства Чопськоїї міської ради за адресою: 89502, Україна, Закарпатська область, м.Чоп, вул.Берег,2. Телефон/ Факс: 0312-71-12-42; email:chop@carpatia.gov.ua

ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА: Дохняк Ігор Іванович, спеціаліст I категорії відділу комунального господарства Чопської міської ради.