Зовнішнє освітлення на Закарпатті

Дата: 06.12.2022 17:19

Із 6 грудня Рада оборони області заборонила використання освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок і підсвіток. Обмеження не поширюються на освітлення вулично-дорожньої мережі та об'єктів критичної інфраструктури.

Також для суб’єктів господарювання незалежно від організаційно-правової форми відсьогодні діє заборона на використання після завершення робочого часу освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо.

Згідно з рішенням Ради оборони області в нічний час на Закарпатті посилюють патрулювання для забезпечення правопорядку на вулицях і в громадських місцях.

Бізнес також закликають заощаджувати електроенергію та за можливості подбати про альтернативні джерела живлення.

Звертаємо Вашу увагу!

Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.