Призначення житлових субсидій та пільг

Дата: 09.12.2022 12:21

До уваги мешканців Чопської міської територіальної громади!
Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради інформує.

У зв'язку зі змінами чинного законодавства, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (в редакції Постанов КМУ від 16.09.2022 №1041 та від 08.10.2022 №1136) та Постанови КМУ від 29.01.2003  №117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги ( в редакції постанови КМУ від 16.09.2022 №1041) визначено, що з 1 грудня 2022 року призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, проводиться Пенсійним фондом України.
Заяви про призначення та надання житлової субсидії з необхідними документами та/або відомостями приймаються від громадян органами Пенсійного фонду України, у тому числі у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України, засобами порталу Дія.