Інформація щодо ситуації з електропостачанням

Дата: 13.12.2022 11:18

Сьогодні, 13 грудня 2022 року відбулася селекторна нарада під  головуванням голови Ужгородської РВА  Юрія Гузинця за участі начальника Ужгородської філії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Івана Погоріляка  та голів територіальних громад.

На нараді обговорено проблемні питання  щодо ситуації в енергозабезпеченні електроенергії в Ужгородському районі.

Також, начальник Ужгородської філії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Іван Погоріляк  повідомив про збільшення ліміту  для Закарпаття на споживання електричної енергії, що дасть можливість чітко дотримуватись графіків планових відключень та, навіть, збільшити тривалість годин включення.

Такі селекторні наради заплановано проводити щоранку з метою оперативного  вирішення питань енергопостачання району. Про результати таких зустрічей Чопська міська рада буде повідомляти щоденно на офіційному сайті.