Інформація щодо ситуації з електропостачанням

Дата: 14.12.2022 14:23

О 10 годині 14 грудня 2022 року відбулася чергова селекторна нарада щодо ситуації в енергозабезпеченні електроенергії в Ужгородському районі, яка ініційована головою  Ужгородської РВА  Юрієм Гузинцем за участі начальника Ужгородської філії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Івана Погоріляка  та голів територіальних громад.

На нараді обговорено проблемні питання громад, дотримання графіків планових відключень. Зазначено, що спостерігається  збільшення ліміту для нашої області, хоча це не відповідає потребі потужності, щоб працювати в нормальному режимі. Тому відключення будуть продовжуватися, але із  збільшенням тривалості годин включень.

Тож запасаймося терпінням і добротою одне до одного. Бо у темні часи добре видно світлих людей. Просимо з розумінням ставитись до вимушених заходів.

Про результати таких  селекторних нарад Чопська міська рада повідомлятиме щоденно на офіційному сайті.