Інформація щодо ситуації з електропостачанням

Дата: 15.12.2022 11:50

На нараді повідомлено про позитивні зміни в динаміці подачі електроенергії. Зазначено, що нічний  час цієї доби Ужгородський район був без вимкнень. Але після зниження потужностей було застосовано черги вимкнень. Тому відключення продовжуються. Міським головою також піднято питання перегляду черг вимкнення потужностей по місту Чоп.

Начальник Ужгородської філії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Іван Погоріляк повідомив, що застосування аварійних відключень стає причиною окремих відхилень від оприлюдненого прогнозованого графіку включень та відключень, який оприлюднений на сайті. Тому, для зручності пропонуємо Вам скористатися формою для пошуку потрібної адреси та/або об'єкту інфраструктури серед всіх черг погодинних відключень ТУТ.

Про результати таких  селекторних нарад Чопська міська рада повідомлятиме щоденно на офіційному сайті.