Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 15.12.2022 13:40

У вівторок, 20 грудня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:
1. Про план роботи Виконавчого комітету Чопської міської ради на І квартал 2023 року.
2. Про надання відмови в клопотанні  Чопської міської територіальної громади для отримання кредиту згідно Програми «Власний дім» Чопської міської територіальної громади на 2022-2025».
3. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Управлінням праці та соціального захисту населення  через Управління  Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради.
4. Про  надання дозволу на вчинення правочинів.
5. Про  надання дозволу неповнолітньому на укладення договору оренди (надання в оренду) земельної ділянки.
6. Про  надання повної цивільної дієздатності неповнолітній дитині.
10. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
11. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
12. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
13. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
16. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
20. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
21. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
22. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
23. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
24. Різне.