Вихованців Чопської ДЮСШ відзначили за високі досягнення (ФОТО)

Дата: 23.12.2022 12:14

Сьогодні, 23 грудня, керівництво міської ради завітало до вихованців відділення боксу Чопської ДЮСШ. Юних спортсменів привітали з прийдешніми святами та побажали нових звершень.

Разом із тим цінними подарунками були відзначені Андрій Ковач, Максим Суходольський, Михайло Федючка, котрі на Чемпіонаті України з боксу серед молоді в рамках ХХ ювілейного турніру на призи Андрія Котельника, присвяченому загиблим боксерам,  виконали норму кандидата у майстри спорту з боксу. А Михайло виборов ІІІ місце.

Ще раз вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера-викладача Володимира Іваницького, бажаємо здобути ще ряд перемог! Чопська громада пишається Вашими досягненнями!

Разом до нових звершень! Разом до перемоги!