У КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» відбувся святковий концерт «Новорічний вернісаж нескорених людей» (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 27.12.2022 17:05

Сьогодні, 27 грудня, у комунальному закладі «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» відбувся святковий концерт «Новорічний вернісаж нескорених людей».

Цього дня для мешканців громади була підготовлена насичена програма. Для присутніх виступили солісти КЗ Кіра Данилич, Анна Павлечко, Вікторія Грішин,соліст Тисаашванського СБК-філії Петро Шалата, вокальні ансамблі «Чупа чупс», «Асорті», ансамбль студії сучасної естрадної пісні «Феєрверк».

Танцювальні номери підготували народний клуб східного танцю «Наргіс», народний аматорський ансамбль народного танцю «Ритм» Есенського СБК-філії.

Наостанок артисти комунального закладу «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ»» заспівали пісню «Новий рік».

Висловлюємо щиру подяку керівництву, артистам, керівникам і вихованцям гуртків та ансамблів КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» за чудовий вечір і позитивні емоції, за теплу та святкову атмосферу, якими була сповнена зала. Дякуємо Вам, що впродовж року Ви радуєте нас своїми виступами, волонтерите і бажаємо в подальшому успіхів і творчого натхнення.