Із США для учнів Чопської МТГ передано шкільний автобус (ФОТО)

Дата: 05.01.2023 14:45

Завдяки зусиллям ПрАТ "Єврокар", Чопської міської ради та Благодійного фонду "Open mind fund" був відремонтований,  доставлений та переданий шкільний автобус зі США для учнів Чопської міської територіальної громади.  У школах, в яких навчаються постраждалі від російської агресії внутрішньо переміщені діти з Луганської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей, з'явився безпечний транспорт.

Цей автобус було надано від дітей США для українських дітей. Увесь автобус розписаний побажаннями стійкості, незламності та безпеки. Завдяки такому автобусу освітнім закладам вдасться забирати дітей із різних населених пунктів нашої громади, а діткам безпечно добиратися на навчання.

Ми вдячні нашим партнерам за допомогу! Кооперація фонду, волонтерів і влади, заводу "Єврокар" та американських благодійників наближає нашу перемогу!

Віримо в Україну!