Привітання до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2023 00:15

Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади!

Вітаємо Вас із сторічною річницею проголошення Соборності  України!

22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Сьогодні, коли Україна переживає надважкі часи, коли її існування знаходиться під загрозою, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння. І День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. І особливо тепер нам потрібно про це пам’ятати. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

Разом ми не переможні! Слава Україні!