До уваги опікунів та піклувальників

Дата: 24.01.2023 11:44

З метою неухильного виконання законодавства України щодо прав та обов'язків опікуна (піклувальника) Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради нагадує опікунам та піклувальникам, щодо обов'язкового подання щорічного звіту про свою діяльність.
Відповідно п.4.11 наказу від 26.05.1999 №34/166/131/88 "Про затвердження Правил опіки та піклування" опікуни (піклувальники) подають щорічно, не пізніше 1 лютого, до органів опіки та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік  щодо захисту прав та інтересів підопічних, зокрема, щодо збереження належного їм майна та житла.
Наголошуємо, що всім опікунам та піклувальникам необхідно до 01 лютого 2023 року подати звіт про діяльність опікуна (піклувальника) за 2022 рік.
Звіти приймають за адресою:
вул. Головна, 43, м. Чоп,
Управління праці та соціального захисту населення (адмінбудівля Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради).