Оголошення про утилізацію твердих побутових відходів на закритому майданчику загального користування

Дата: 30.01.2023 14:36

Шановні мешканці багатоквартирних будинків № 1, 2, 3, 4, 5 та 7 по вул. Й. Бокшая

З 06 лютого 2023 року утилізація твердих побутових відходів здійснюватиметься на закритому майданчику загального користування, який розташований біля багатоквартирного будинку по вул. Йосипа Бокшая, 1. Доступ до майданчику буде можливий за допомогою електронних ключів (чипів), які були видані представниками ТОВ «АВЕ-Ужгород» власникам квартир та домоволодінь відповідно до укладених договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Звертаємося до мешканців громади звернути увагу на проблеми забруднення навколишнього середовища, проявляти громадську свідомість та особисту відповідальність.

Для загального нагляду за дотриманням санітарних норм та порядку в зоні майданчика встановлено Веб-камеру.

При виникненні питань з отримання електронних ключів (чипів), укладання договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами просимо звертатись до представника ТОВ «АВЕ-Ужгород» за адресою м. Чоп, вул. Берег 2 (приймальна Чопської міської ради).