До уваги підприємців!

Дата: 01.02.2023 08:42

Шановні підприємці, представники установ і організацій, електропостачання нашої країни зараз залежить від кожного! Тому необхідно стежити за тим, щоб енергія не витрачалась марно.

Закликаємо бізнес Чопської міської територіальної громади у часи тотальної економії світла, відповідно до рішення ради оборони області вимикати вивіски і вітрини магазинів, кафе, ресторанів та решти закладів у вечірній і нічний час. Такі  самі обмеження необхідно застосовувати і для рекламних конструкцій і фасадів, котрі підсвічуються.

Також для суб’єктів господарювання незалежно від організаційно-правової форми діє заборона на використання після завершення робочого часу освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо.

Яскраві вітрини та вивіски в сьогоднішніх реаліях не на часі. Бережи енергію – збережи Україну!