Набір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють»

Дата: 02.02.2023 14:22

Шановні мешканці Чопської МТГ, запрошуємо Вас вступити до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють».

Оголошено конкурс на посаду підрозділу (полк, батальйон, рота) патрульної служби поліції особливого призначення (для укомплектування міжрегіонального територіального органу Національної поліції —Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»). Набір кандидатів розпочався, зокрема й для цивільного населення.

Відбір кандидатів складатиметься з кількох етапів, а саме: тестування, ВЛК (військово-лікарська комісія), фізичні випробування, психологічні тести. Насамкінець на кандидата чекає співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка.

Заробітна плата від 25 тис. грн. + 30 тис. грн. (додаткової винагороди на період військового стану) + 70 тис. грн. (додаткової винагороди за безпосередню участь в бойових діях або заходах у районах ведення бойових дій).

Реєстрація кандидатів здійснюється на офіційному сайті ГУНП в Закарпатській області. Якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до поліцейського офіцера громади Юрія Поповича.