Утилізація твердих побутових відходів на закритому майданчику загального користування

Дата: 08.02.2023 12:08

Шановні мешканці багатоквартирних будинків по вулиці Йосипа Бокшая!

Із 6 лютого утилізація твердих побутових відходів здійснюється на закритому майданчику загального користування, який розташований біля багатоквартирного будинку по вул. Бокшая, 1. Доступ до майданчику можливий за допомогою електронних ключів (чипів), які були видані представниками ТОВ «АВЕ-Ужгород» власникам квартир та домоволодінь відповідно до укладених договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Для  загального нагляду за дотриманням санітарних норм та порядку в зоні майданчика встановлено відеокамери. За порушення правил благоустрою будуть складатися адміністративні протоколи та накладатимуться штрафи. Закликаємо мешканців громади звернути увагу на проблеми забруднення навколишнього середовища, проявляти громадську свідомість та особисту відповідальність.

При виникненні питань з отримання електронних ключів (чипів), укладання договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами просимо звертатися до приймальні Чопської міської ради.