Як отримати послуги для ВПО щодо зміни місця проживання чи скасування статусу через онлайн сервіси «Дія»

Дата: 09.02.2023 08:53

Дія - це зручний державний онлайн сервіс для українців! Більше не потрібно ходити по держустановам, щоб отримати державні послуги для переселенців.

Зміна місця реєстрації.
Якщо ви переїхали в інше місто чи змінили адресу, повідомте про це державу за кілька кліків у Дії. Зверніть увагу: щоб змінити місце реєстрації, потрібно перебувати за новою адресою фізично та підтвердити геолокацію.

Скасування статусу ВПО.
Це послуга для вимушено переселених українців, які повернулися додому. Послугу було додано на портал для того, щоб люди, які не мають смартфона, також могли скористатися онлайн-сервісом без черг та паперів.

Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі сторонніх людей,  швидко та якісно.

Для цього потрібно мати:
- довідку ВПО в застосунку Дія
- електронний ключ (для користувачів порталу "Дія"): КЕП чи Дія Підпис.

🇺🇦Разом до перемоги! 🇺🇦