Оголошення про можливість виготовлення витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

Дата: 09.02.2023 15:06

Доводимо до відома, що  відповідно  до рішення одинадцятої сесії восьмого скликання Чопської міської ради від 15 грудня 2021р .№24 було затверджено нормативну грошову оцінку земель м. Чоп, що почала діяти з 01.01.2023р.

Враховуючи вищенаведене, власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності м. Чоп, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель» можна замовити витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок через Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради або електронні сервіси Держгеокадастру України.