Перехід на платформу Датахаб: ТОВ «Закарпаттяенергозбут» просить споживачів перевірити та оновити персональні дані

Дата: 09.02.2023 15:29

Шановні споживачі! До 2025 року Україна планує максимально цифровізувати більшість процесів та послуг у державі, щоб максимально легко і швидко обробляти будь-яку інформацію. Це суттєво допоможе прискорити діяльність людини та спростити для неї користування різноманітними сервісами. Рухається в цьому напрямі й ринок енергетики, і вже наразі на законодавчому рівні передбачене впровадження можливості укладення договорів на розподіл і постачання електричної енергії споживачам за допомогою інформаційно-комунікаційних систем. У зв’язку з цим всі українці будуть зобов’язані передати свої дані для опрацювання в цифровому форматі (постанова).

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група компаній Tolk) з 15.02.2023 року розпочинає інформаційний обмін між учасниками ринку через інформаційну-телекомунікаційну платформу Датахаб у частині ведення централізованого реєстру точок комерційного обліку (Реєстру ТКО) на ринку електричної енергії, адміністрування процесів зміни електропостачальника та припинення електропостачання. Платформу створено з метою сприяння прозорості відносин між учасниками ринку згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії» та Кодексом комерційного обліку електричної енергії.

З цією метою й для забезпечення правильного відображення даних по кожному споживачу електричної енергії в даній платформі закликаємо споживачів обов’язково звірити дані у свого електропостачальника та, у разі розбіжностей чи відсутності персональних даних, оновити необхідну інформацію.

Надана вами інформація (оновлені персональні дані) стане невід’ємним і дуже важливим кроком на шляху переходу ринку енергетики у цифровий формат і, відповідно, діджиталізації України.

Обробка та оновлення персональних даних по вашому особовому рахунку можливе у разі надання вами:

• актуалізованих даних про особу, за якою відкритий особовий рахунок (прізвище, ім’я, по-батькові);

• реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП);

• серії та номера паспорта або номера ID-картки (для власників документів з безконтактним електронним носієм).

Цю інформацію можна надати, звернувшись до Центрів обслуговування клієнтів ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за територіальним розташуванням та звірити/оновити персональні дані власника особового рахунку. Передавайте інформацію через:

1. Центральний офіс: tov@zez.tolk.ua;

- кол-центр - 0-800-50-59-60, call-centr@zez.tolk.ua;

- інформаційно-консультаційний центр: (0312) 42-99-92, icc@zez.tolk.ua

2. Ужгородський ЦОК: service.uz@zez.tolk.ua, (0312) 61-25-75, (0312) 42-99-41, 050-522-00-23

3. Мукачівський ЦОК: service.mk@zez.tolk.ua, (0312) 42-99-80, 050-449-33-27

4. Хустський ЦОК: service.hu@zez.tolk.ua, (0312) 42-99-25, 050-449-33-32

5. Тячівський ЦОК: service.tc@zez.tolk.ua, (0312) 42-99-93, 067-175-39-80

6. Шляхом шерингу персональних даних через додаток Дія (QR-код розміщений у кожному ЦОК, деталі за покликанням).

Звертаємо вашу увагу, що обробка персональних даних відбуватиметься із чітким дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».

Дякуємо за розуміння і небайдужість!

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»