ВПО отримали продуктові набори та засоби гігієни від Відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні (ФОТО)

Дата: 09.02.2023 15:48

Сьогодні, 9 лютого, внутрішньо переміщені особи отримали продуктові набори та засоби гігієни від Відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні.

Набори було видано згідно 47 заяв, які надійшли від наступних категорій громадян із числа ВПО Чопської міської територіальної громади:
✔багатодітним родинам (3 і більше дітей);
✔особам із інвалідністю;
✔жінкам та чоловікам, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років;
✔сім'ям, які мають на утриманні дітей з інвалідністю;
✔усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, на утриманні яких перебувають діти-сироти (або з інвалідністю), або діти, що позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років;
✔одиноким літнім людям, віком від 65 років.
Набори видаватимуться двічі на місяць відповідно до поданих заяв.

Зазначимо, що збір заяв продовжується. Якщо ви ВПО і відноситесь до будь-якої категорії осіб з вищезазначеного переліку, Вам потрібно звернутися з  заявою для отримання гуманітарної допомоги до Чопської міської ради (м.Чоп вул.Берег, 2 ІІ пов. Приймальня). Особам, які подали заяви, повторно звертатися не потрібно.