На Закарпатті 43% працевлаштованих ВПО працюють у сфері переробної промисловості

Дата: 15.02.2023 14:17

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Наразі 219 роботодавців отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 537 внутрішньо переміщених осіб. З них 16 роботодавців подали заявки на компенсацію за працевлаштування ВПО вже цього року.

За видами економічної діяльності найбільше переселенців працевлаштовано у сферах:

- переробної промисловості – 43%;

-оптової та роздрібної торгівлі – 13%;

- охорони здоров'я – 9,5%;

- розміщування й організації харчування – 8%;

- транспорту – 7%;

- будівництва – 6,3%.

Додаткову інформацію щодо подання документів на отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Закарпатського ОЦЗ, тел. 0312-64-98-83.

Гаряча лінія для роботодавців 095-426-11-58. Телеграм-канал - Державна служба зайнятості.

Закарпатський обласний центр зайнятості