Відбувся тематичний захід «Єднання заради миру» (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 16.02.2023 11:25

Сьогодні, 16 лютого, у центральній частині міста відбувся тематичний захід «Єднання заради миру».

«Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини… Немає життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі, бо Україна – це наше минуле, сьогодення і майбутнє», — відзначив ведучий Петро Шалата.

Із пісенними номерами виступили хорова група клубу ветеранів м.Чоп  із піснею  «Рідня» та вокалісти КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» Віра Сентипал і Оксана Волос.

«Нехай цей пам’ятний день доторкнеться ваших сердець, а почуте ввіллється у ваші душі! Бережімо волю і незалежність України! Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими».

Наостанок було зроблене пам’ятне фото.