Оголошення щодо звітування про виконання бюджету Чопської міської територіальної за 2022  рік

Дата: 16.02.2023 11:31

Шановні мешканці Чопської МТГ!

На виконання статті 28 Бюджетного Кодексу України фінансове управління Чопської міської ради повідомляє, що публічне представлення інформації про виконання бюджету Чопської міської територіальної за 2022  рік та про виконання бюджетних програм за 2022 рік відбудеться 22 лютого о 10.00 год. у приміщенні зали засідань Чопської міської ради.

Проєкт рішення Чопської міської ради «Про виконання бюджету  Чопської міської територіальної   громади за січень – грудень 2022  року» разом з додатками, які є його невід’ємною частиною, оприлюднено на офіційному сайті Чопської міської ради за посиланням.