У Чопі пройшов 8-й турнір із волейболу (ФОТО)

Дата: 18.02.2023 17:36

Сьогодні, 18 лютого, пройшов 8-й відкритий турнір із волейболу на Кубок Чопської міської територіальної громади під гаслом «За перемогу», присвячений вірі у найскорішу перемогу наших захисників.

Змагання відкрив Чопський міський голова Валерій Самардак, який побажав усім учасникам успіхів у грі.

Участь у турнірі взяли сім команд: «94 загін», «Батьово», «ЗОШ №1», «Континент» (Ужгород), «Рятівник», «Бочка», «Ля Мія».

У запеклій боротьбі четверту сходинку посіла команда «Ля Мія», третю — «Бочка», другу — «Континент». (Ужгород). Головний приз турніру — перехідний кубок — виборола команда «Рятівник».

Наостанок міський голова подякував усім присутнім за участь у змаганнях і запросив на дев’ятий міський відкритий турнір із волейболу у 2024 році в мирній Україні.