Відбулося засідання 31 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання (ФОТО)

Дата: 22.02.2023 16:04

Сьогодні, 22 лютого, відбулося засідання 31 сесії восьмого скликання Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 71 питання.

Засідання розпочалося з вшанування захисників і захисниць України, які загинули боронячи нашу свободу та незалежність, та мирного населення, яке померло від рук російських загарбників, хвилиною мовчання. Опісля цього міський голова Валерій Самардак привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначили дні народження.

Місцеві обранці затвердили звіт про виконання бюджету Чопської міської територіальної громади за січень – грудень 2022  року, міських програм,  фінансово-господарську діяльність КНП «Чопська міська лікарня», КП «Чопський ринок», «Водоканал Чоп» за 2022 рік і фінансовий план КП «Водоканал Чоп» на 2023 рік, Програми підтримки військових,  «Поліцейський офіцер громади», профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чопської міської територіальної громади, забезпечення державної безпеки в Ужгородському районі, матеріально-технічного забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області на 2023 рік. Крім того, визначено Замовника робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чоп – Тисаашвань і ст. Есень – Петрівка.

Під час  засідання було внесено зміни до бюджету територіальної громади на 2022 і 2023 роки та ряду Програм: організації та забезпечення територіальної  оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Чопської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки; підтримки 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Закарпатській області на 2022-2023 роки; оповіщення Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; «Питна вода населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»; охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Чопської міської територіальної громади  на 2021-2023 роки; благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; фінансової підтримки комунальних  підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки; розвитку фізичної культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки;
впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та ґендерної політики у Чопській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки; виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2021-2024 роки;
комплексного розвитку території Чопської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки; розвитку земельних відносин на території Чопської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки; проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Чопської міської територіальної громади, що підлягають викупу шляхом продажу на 2021-2023 роки; утримання об’єктів та майна комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; «Власний дім» Чопської  міської територіальної громади на 2022-2025 роки; соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Разом із тим надано дозвіл на укладання та підписання договору (договорів) від імені міської ради, затверджено Договір безоплатного користування майном і розпорядження міського голови, передано об’єкт рухомого майна в оперативне управління, внесено зміни до штатного розпису Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 та до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради, до переліку Переліку адміністративних послуг Управління праці та соціального захисту населення та відділу архітектури та містобудування, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг.

Наостанок надано дозвіл на розроблення двох і затвердження одного детального плану території, прийнято 28 рішень щодо земельних питань.

У різному міський голова подякував усім за плідну роботу.