Працівники МЦСС пройшли навчання для тренерів, які працюють із постраждалими від війни у м. Краків (ФОТО)

Дата: 23.02.2023 16:41

Через війну соціальна сфера, як і всі інші, змушена приймати нові виклики і долати труднощі, небачені у мирний час, зокрема це значне збільшення об'єму та кардинально нова специфіка роботи.

Із метою набуття нових професійних навичок разом із надавачами соціальних послуг Закарпаття працівники Міського центру соціальних служб із 16 по 19 лютого пройшли навчання для тренерів, які працюють із постраждалими від війни у м. Краків (Польща).

Завдячуючи професіоналізму нідерландських тренерів-психіатрів, навчання проходило динамічно та змістовно, включало в собі доступно викладену теорію, практичні вправи та інтервізійні зустрічі.

Висловлюємо щиру подяку SOFT Tulip та National Psychotrauma Centre ARQ, а також Закарпатському обласному центру соціальних служб за можливість вдосконалити професійні навички та перейняти досвід закордонних колег для подальшого використання у роботі.