Оголошення про надання ваучерів для ВПО

Дата: 20.03.2023 16:06

Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Австрійського Червоного Хреста та фінансування Austrian Development Cooperation у співпраці з Ужгородською міською радою розпочинає реалізацію програми надання ваучерів для придбання продуктів та речей першої необхідності в мережі супермаркетів «Сільпо» для внутрішньо переміщених осіб зареєстрованих в місті Ужгород та Ужгородському районі після 24.02.2022 року.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Ваучерна програма розрахована на три місяці по 2200 грн на одну особу в місяць, загальною сумою 6600 грн. Видача одноразова.

Допомога призначена внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з реєстрацією після 24.02.2022 року за наступними категоріями:

1) Особи з інвалідністю 1 та 2 груп.

Дотримання критеріїв вразливості забезпечує надання підтримки найбільш потребуючим верствам населення.

ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ

• Паспорт (обов’язково).
  • Картка фізичної особи-платника податків (обов’язково).
  • Довідка внутрішньо переміщеної особи (для ВПО з реєстрацією після 24.02.2022 року). Реєстрація ВПО тільки в м. Ужгород та Ужгородському районі.
  • Пенсійні посвідчення із зазначенням групи інвалідності (для осіб з інвалідністю).

* для пришвидшення процесу оформлення прохання мати при собі копії документів.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

1. Програма буде реалізована в м. Ужгород Закарпатської області протягом березня 2023 року.

2. Запис потенційних отримувачів допомоги проводиться виключно за попередньою реєстрацією за вказаним телефонним номером:

+38 050 555 81 08 (Vodafone) (Понеділок — П’ятниця з 10.00 до 16.00)

3. Видача комплектів ваучерів при підтвердженні категорій вразливості з 07 березня 2023 року.

Видача ваучерів буде проходити у приміщенні Ужгородської міської ради за адресою:

м. Ужгород, площа Поштова, 3

Запис потенційних отримувачів допомоги проводиться виключно за попередньою реєстрацією за виділеною телефонною лінією:

+38 050 555 81 08 (Vodafone) (Понеділок — Пятниця з 10.00 до 16.00)

Телефон Інфо-центру ТЧХУ:  0 800 332 656