До уваги мешканців багатоквартирних будинків

Дата: 21.03.2023 15:09

До уваги мешканців багатоквартирних будинків:

по вулиці Бокшая - 2, 4, 7;

по вулиці Молодіжна - 7, 8, 10,11,13,16, 23, 25, 27;

по вулиці Головна - 13, 20, 22, 34, 48;

по вулиці Миру - 15, 21;

по проспекту Залізничників - 2.

Відповідно до Ваших звернень послуга з прибирання прибудинкової території будинків, в яких  мешкаєте і співвласниками яких ви є,  не надається, а плата за цю послугу (у межах тарифу на утримання будинку та прибудинкової території)  не нараховується.

Відповідно до норм чинного законодавства України і санітарних правил - співвласники та мешканці багатоквартирних будинків зобов'язуються утримувати прибудинкові території в належному стані. Тобто Вашим обов'язком є систематичне та належне прибирання всіє прибудинкової території.

Як показав проведений огляд, практично всі прибудинкові території не прибирають належним чином або взагалі не прибираються. Спостерігається постійне засмічення прибудинкових територій та їх захаращення зеленими насадженнями.

Враховуючи вищевикладене, Чопська міська рада закликає мешканців провести негайне прибирання прибудинкових територій і забезпечити постійне утримання  цих територій в належному стані.

Зі свого боку Чопська міська рада пропонує Вам організувати спільну толоку, на якій провести очищення прибудинкових територій від сміття та захаращення зеленими насадженнями. У разі необхідності міська рада має можливість забезпечити вивезення прибраного сміття на Чопський полігон побутових відходів.

Сподіваємось на Ваше відповідальне ставлення до своїх обов'язків та на Ваше прагнення до життя у чистому місті.