У ЗДО «Казка» проведено круглий стіл «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти» (ФОТО)

Дата: 24.03.2023 10:37

Із метою надання допомоги в організації роботи з визначення політики забезпечення якості освітньої діяльності та формування внутрішньої системи забезпечення якості, фахівці управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області провели вчора, 23 березня, круглий стіл «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

У межах заходу мова йшла про:

• сукупність умов, процедур та заходів у закладі дошкільної освіти, що забезпечують ефективність освітніх і управлінських процесів, які безпосередньо впливають на якість освітнього процесу,
  • формування ключових компетентностей дітей раннього та дошкільного віку, які сприяють всебічному розвитку особистості.
  • визначення компонентів внутрішньої системи з урахуванням частини третьої статті 41 Закону України «Про освіту»;
  • як розробити Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти відповідно до Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освітиу закладах дошкільної освіти.

Керівники ЗДО мали можливість отримати друкований порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити внутрішню систему забезпечення якості освіти», який презентувала присутнім начальник управління Державної служби якості освіти у Закарпатській област Марія Сігетій.

Порадник було створено у межах державно-приватно-громадського  партнерства Державної служби якості освіти України, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти та Цифрового видавництва «Експертус».