Клуб пенсіонерів товариства Угорської культури міста Чоп провів весняну толоку (ФОТО)

Дата: 28.03.2023 14:19

Сьогодні, 28 березня, члени Клуб пенсіонерів товариства Угорської культури міста Чоп під керівництвом Олени Василівни Белович провели весняну толоку поблизу залізничного переїзду на перетині вулиць Млинної та Нової. Долучився до ініціативи й поліцейський офіцер громади Юрій Попович, який допоміг завантажити зібране сміття.

Хорошу роботу члени Клубу пенсіонерів завершили пікніком із  гарячими пиріжками і чудовим настроєм.

Висловлюємо щиру подяку усім учасникам такої чудової ініціативи. Ви подаєте хороший приклад для мешканців нашої громади. І запрошуємо усіх долучитися до дня благоустрою Чопської МТГ, який відбудеться 31 березня. Разом ми зробимо нашу громаду чистішою!