Е-рецепт потрібен лише на рецептурні ліки

Дата: 05.04.2023 16:03

З 1 квітня для придбання рецептурних препаратів додається цифровий інструмент – «е-рецепт».

Відповідаємо на головні питання:

⛔️ МІФ: На всі ліки тепер буде потрібен рецепт
✅ ПРАВДА: Ні, рецепт потрібен лише на рецептурні ліки. МОЗ не змінює перелік та умови відпуску рецептурних ліків. Усі ліки, що й раніше підлягали відпуску за рецептом лікаря тепер можна буде придбати не лише за паперовим, але й за електронним рецептом.

⛔️ МІФ: Рецептурні ліки будуть відпускатися виключно за е-рецептом
✅ ПРАВДА: Ні, ліки можна придбати як за паперовим, так і е-рецептом. При цьому е-рецепт має ряд переваг над паперовим, а тому зручніший зокрема і при регулярному прийомі ліків.

⛔️ МІФ: За відсутності світла буде неможливо отримати рецепт на ліки!
✅ ПРАВДА: За відсутності світла лікар випише вам паперовий рецепт. На перехідному періоді впродовж воєнного стану аптеки зобовʼязані використовувати як електронні, так і паперові рецепти.

Детальніше: https://bit.ly/42XzvQo