15851 особа звернулася до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні з початку дії воєнного стану

Дата: 11.04.2023 11:50

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.

Так, за період з 24.02.2022 по 05.04.2023 до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 15,9 тис. осіб, серед яких 5,7 тис. - жителі інших областей України, де ведуться активні бойові дії. За вказаний період за сприяння центрів зайнятості області працевлаштовано 6659 осіб. Серед них 710 переселенців.

Отримати відповіді на свої запитання можна на нашому телеграм каналі. Ви можете звертатися за нашою онлайн-підтримкою через чат-бот у Telegram.

Закарпатський обласний центр зайнятості