Чопська МТГ долучилася до акції «Паска для воїна» (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 11.04.2023 13:02

Сьогодні, 11 квітня, в Ужгороді відбулася  благодійна акція «Паска для воїна». Цю ініціативу започаткувала ГО «Волонтери Закарпаття» спільно з обласною військовою адміністрацією торік. Долучилася до акції й Чопська міська територіальна громада, яка зібрала та передала для наших військових близько 200 пасок та різноманітних смаколиків.

Цього дня перед будівлею Закарпатської ОДА-ОВА відбулося освячення пасок, писанок та інших великодніх страв для українських захисників. Їх передадуть на передову, щоб віддячити нашим Воїнам за мужність і подарувати частинку родинного затишку під час світлого Великодня.

Висловлюємо щиру подяку приватним підприємцям Віктору Бабинцю, Дмитру Немешу,  Богдану Лехману та усім небайдужим мешканцям нашої громади за те, що долучилися до акції.

Разом до перемоги!