У Чопській МШ відбувся відбувся концерт студентів Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (ФОТО)

Дата: 13.04.2023 08:59

Учора, 12 квітня, в актовій залі Чопської музичної школи відбувся концерт студентів фортепіанного відділу Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (викладачів Анни Касо та Мирослави Данко у співдружності з нашою вокалісткою Людмилою Славець).

У залі була тепла і доброзичлива атмосфера. Діти уважно слухали і кожен виступ супроводжувався бурхливими аплодисментами.

Слухачі мали можливість почути чудову фортепіанну і вокальну музику українських композиторів, адже у програмі звучали твори М. Лисенка, М. Вереківського, В. Косенко, А.Водовозова, М. Скорика, українські народні пісні в обробці.