У Червоному відкрили ФАП (ФОТО)

Дата: 18.04.2023 14:14

Сьогодні, 18 квітня, відбулося відкриття фельдшерсько-акушерського пункту в селі Червоне. Із моменту утворення Чопської міської територіальної громади за останні два роки значна увага приділяється розвитку медичного обслуговування мешканців. Зокрема, наприкінці 2021 року було завершено будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Есень. Сьогоднішнє відкриття закладу завершить формування мережі медичного обслуговування територіальної громади.

У зв’язку з проведенням медичної реформи в Україні і все більшою централізацією надання медичних послуг населенню, потреба амбулаторій і ФАПів буде лише зростати. Отже, відкриття медичних закладів та робота лікарів сімейної практики у населених пунктах  громади дозволить посилити первинну ланку і наблизити її до споживача.