Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 20.04.2023 15:26

Сьогодні, 20 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 174 питання, серед яких 5 додаткових.

Члени виконавчого комітету заслухали та затвердили звіт про роботу Управління праці та соціального захисту населення та Організаційного відділу протягом 2022 року, розпорядження міського голови про закінчення опалювального сезону та План заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності будівель бюджетних закладів, об’єктів комунальних підприємств та систем вуличного освітлення Чопської міської територіальної громади на 2023 рік.

Також змінено та припинено дії договорів про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення. Разом із тим внесено зміни до рішення про покладання обов’язків  із вчинення нотаріальних дій та складу опікунської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

Крім того, тимчасово покладено виконання обов’язків опікуна, надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та дозвіл на встановлення пам’ятного знаку, погоджено можливість розміщення тимчасової   споруди  для  провадження підприємницької  діяльності.

Наостанок було прийнято 154 рішення щодо надання матеріальної допомоги та 1 матеріальна допомога на поховання.