Освіта за ваучером у Закарпатському навчально-науковому інституті ЗУНУ

Дата: 26.04.2023 09:21

Освіта за ваучером у Закарпатському навчально-науковому інституті ЗУНУ.

Ваучер на навчання видається державними центрами зайнятості особам, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, мають вищу освіту, не проходили перепідготовку за рахунок ФДСС за останні три роки та відповідають певним вимогам, а саме:

- особам віком старше 45 років, які мають страховий стаж не менше 15 років;

- особам, звільненим з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби) у зв’язку зі скороченням чисельності штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років;

- особам, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО до досягнення ними пенсійного віку та за умови звернення протягом 3 років з дня звільнення;

- внутрішньо переміщеним особам працездатного віку за відсутності підходящої роботи;

- особам, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

Ваучер — це документ, що дає особі одноразове право на перепідготовку за робітничою професією; підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовку на наступному рівні освіти; спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму (станом на 01.01.2023 року максимальна вартість ваучера складає 26 840 грн).

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами: