У КЗ "Центр культури і дозвілля" відбувся благодійний проєкт «Українська весна» (ФОТО)

Дата: 12.05.2023 20:33

17 426  гривень всією громадою зібрали  сьогодні, 12 травня, у КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської МТГ» на благодійному турі-проєкті  «Українська весна» у підтримку госпіталізованих закарпатських воїнів. Організатор туру Олена Короленко та ансамбль солістів, який вона очолює, подарували глядачам справжню емоційну насолоду, майстерно і емоційно виконавши чудові твори українських та закарпатських композиторів. А тріо «Рапсодія» відділу культури Холмківської сільської ради (кер. Леся Дубенко) своєю грою  викликали справжнісінький шквал аплодисментів. До заходу долучилися і солісти Петро Шалата та Віра Сентипал.

Дякуємо всім, хто сьогодні оплесками підтримав наших артистів, а грошима — наших воїнів, які захищаючи нас із вами отримали поранення різної ступені тяжкості. Ми разом робимо для перемоги те, що у наших силах, щоб показати нашу єдність, силу духу, наше бажання жити і любити, боротись за своє майбутнє, за мир і щастя в Україні