Оголошення про засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення

Дата: 16.05.2023 16:11

У понеділок, 22 травня, о 14.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради за 2022 рік.
3. Про фінансово-господарську діяльність за 2022 рік КНП «Чопський ЦПМСД» Чопської міської ради Закарпатської області.
4. Про затвердження Міської програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на  2023-2027 роки.
5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
6. Про внесення змін до цільової комплексної Програми „Турбота” на  2023 – 2024 роки та Положення про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам Чопської міської територіальної громади за зверненням через Управління Центр надання адміністративних послуг.
7. Про внесення змін до рішення Чопської міської ради від 26.05.2022 №13 «Про встановлення місцевих податків  та зборів».
8. Про внесення об’єкту оренди до Переліку другого типу та надання дозволу на передачу в оренду.
9. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.
10. Різне.