Оголошення про засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку

Дата: 16.05.2023 16:15

У понеділок, 22 травня, о 15.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради за 2022 рік.
3. Про  фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Чопської міської ради «Водоканал Чоп».
4. Про  фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Чопської міської ради «Чопський ринок».
5. Про визначення Замовника робіт з експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0 070106 Горонглаб – Соловка-Червоне км 0+000-23+100, Закарпатської області.
6. Про затвердження «Програми впровадження системи вуличного відеоспостереження в населених пунктах Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки».
7. Про внесення змін до «Програми благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки».
8. Про внесення змін до «Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Чопської міської територіальної громади на 2022-2023 роки».
9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних  підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
10. Про внесення змін до Програми «Власний дім» Чопської  міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
11. Про внесення змін до Програми  утримання об’єктів та майна комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
12. Про внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
13. Про внесення змін до рішення Чопської міської ради від 26.05.2022 №13 «Про встановлення місцевих податків  та зборів».
14. Про внесення об’єкту оренди до Переліку другого типу та надання дозволу на передачу в оренду.
15. Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності від 11.08.2020 № 6.
16. Різне.