Оголошення про засідання комісії з питань земельних відносин та містобудування

Дата: 16.05.2023 16:20

Фото без описуУ понеділок, 22 травня, о 17.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради за 2022 рік.
3. Про внесення змін до рішення Чопської міської ради від 26.05.2022 №13 «Про встановлення місцевих податків  та зборів» (№23) Інформує: Абрамова Н.Ф. – начальник Фінансового управління
4. Про розроблення детального плану території для будівництва   напівзакритого   тиру за  межами  с. Соломоново.
5. Про розроблення детального плану території для розміщення торгівельних будівель.
6. Про  затвердження  детального плану території.
7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під існуючим кладовищем в с. Соловка.
8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під існуючим кладовищем в с. Червоне.
9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  під існуючим кладовищем в с. Соломоново.
10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж територій Чопської міської територіальної громади.
11. Про передачу земельної ділянки на правах  постійного користування.
12. Про передачу земельної ділянки на правах  постійного користування.
13. Про передачу земельної ділянки на правах  постійного користування.
14. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу.
15. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу.
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання в оренду земельної ділянки.
18. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
19. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
20. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
21. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
22. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
23. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
24. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
25. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
26. Різне.