Оголошення про засідання комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики

Дата: 16.05.2023 16:31

У вівторок, 23 травня, о 17.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради за 2022 рік.
3. Про роботу постійної комісії  з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики за 2022 рік.
4. Про виконання Програми за 2022 рік.
5. Про внесення змін до Програми підтримки військової частини **** на 2023 рік.
6. Про внесення змін до рішення Чопської міської ради від 26.05.2022 №13 «Про встановлення місцевих податків  та зборів».
7. Про план роботи Чопської міської ради на ІІ півріччя 2023  року.
8. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради.
9. Різне.