Дата: 24.05.2023 10:49

Система безоплатної правової допомоги оголошує конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей.

Участь у конкурсі можуть брати психологи, які мають вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» (бакалаври і магістри).

Психологи, які пройдуть конкурс, будуть залучатися до кримінальних проваджень у Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Чернігівській та у місті Київ.

Для участі у конкурсі потрібно до 15 червня подати документи.

Далі потрібно буде пройти спеціальне навчання та співбесіду.

Психолог отримуватиме доручення від регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо залучення до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб за запитом слідчого, дізнавача, прокурора, слідчого судді, суду.

Послуги психологів, залучених до кримінальних проваджень за участю дітей, будуть оплачуватися за міжнародної технічної допомоги.

Детальніше про конкурс на сайті.